nowakWe wtorek 15 maja 2018 r. ramach Majowych Spotkań Literackich pani Maria Wypych - autorka książeczek dla dzieci pt. "Jest taki świat" spotkała się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta - wychowankami Miejskiego Przedszkola nr 1 w Żarach (uczestnikami DKK) i Miejskiego Przedszkola nr 8 w Żarach.

Małgorzata Pawłowska

W poniedziałek 21.05.2018r. gościem Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki była Pani Ewa Nowak - pisarka, pedagog terapeuta i publicystka, współpracująca z pismami „Cogito”, „Victor Gimnazjalista”, „Victor Junior”, „Trzynastka” i „Sens”. Obecnie na rynku dostępnych jest już ponad trzydzieści tytułów. W autorskim spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach.

Izabela Pajdowska

inne