tajemnica szkołyKolejne spotkanie DKK dla Dzieci z ulubionymi bohaterami Biura Detektywistycznego Lassego i Mai odbyło się 19 maja 2018 r. Rodzinne miasteczko Mai i Lassego jest zasypywane fałszywymi banknotami. Wszystko wskazuje na to, że pieniądze produkowane są w szkole naszych detektywów. Lasse i Maja doskonale znają wszystkie zakamarki oraz pracowników szkoły. Ci ostatni staną się głównymi podejrzanymi w śledztwie prowadzonym przez dzielnych detektywów. Co gorsza nikogo nie można od razu wykluczyć z listy podejrzanych, gdyż każdej z tych osób przydałby się zastrzyk gotówki. Jeśli chcecie przekonać się czy mali detektywi sobie poradzą koniecznie przeczytajcie.

Polecamy, dzieci z DKK z Krzepielowa.