Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w Krzepielowie odbyło się 30 sierpnia 2018, na którym omawialiśmy książkę Pawła Beręsewicza pt. „Noskawery".  Jest to zabawna historia o modzie i jej naśladownictwie. Główna bohaterka książki Zuzia marzy o najmodniejszym tej zimy noskawerze. Oryginalnym, pachnącym, takim, jaki ma Jackson Beever – popularny piosenkarz oraz połowa dziewczyn (ta fajniejsza) z jej klasy. Kiedy dostaje go pod choinkę od babci jest zachwycona, ale po feriach zimowych nastaje moda na lightmany. W międzyczasie Zuzia dostrzega, że nie należy bezkrytycznie ulegać modzie. A jeśli chcecie dowiedzieć się co to są noskawery i lightmany zapraszamy do lektury.

Dzieci z DKK w Krzepielowie