Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała dofinansowanie z Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury, Priorytet Edukacja kulturalna na organizację cyklu imprez kulturalno-światowych dla dzieci z płd. części województwa lubuskiego składających się z 3 odrębnych imprez: jubileuszowego, X konkursu na Mistrza Pięknego Czytania, VI Wiosennego Konkursu Ortograficznego oraz spotkań z niemiecką literaturą dziecięcą, współorganizowanych przez miejskie filie dziecięce i Oddział dla Dzieci Zielonogórskiej Książnicy oraz Biblioteki partnerskie w Cottbus i Peitz.

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Uwaga bibliotekarze dziecięcy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała środki na publikację Lubuskiego Pisma Literacko-Kulturalnego "Pro Libris" w ramach Programu Operacyjnego Literatura i czytelnictwo Prirytetu Promicja litearury i pismiennictwa kulturalnego

 

 

 

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Urząd Miasta Zielona Góra dofinansował wydanie dwóch publikacji regionalnych Oficyny Wydawniczej "Pro Libris" Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra

Logo

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała dofinansowanie na przeprowadzenie Ferii zimowych 2009 w Oddziale dla Dzieci, Filii miejskiej nr 2, 5, 9, 11 Zielonogórskiej Książnicy.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra

Logo

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała dofinansowanie ze środków Instytutu Książki na organizację Międzynarodowego Festiwalu Literackiego w ramach Programu „Literatura i czytelnictwo” Priorytet I „Promocja literatury i piśmiennictwa kulturalnego”

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.