Gminna Biblioteka Publiczna w Otyniu

lozkoKsiążkę czyta się bardzo dobrze.

Gdy do małżeństwa wkrada się nuda postanawiają zamienić się rolami w życiu i w pracy. Zgadzają się z domorosłym psychologiem na eksperyment. Żona zamieni się zwyczajami i zajęciami i pracą z mężem, a mąż zastąpi żonę.

Perypetie jakie będą temu towarzyszyć znajdziecie w książce polecam. Dowcipna i błyskotliwa powieść.

ŁaweczkaRecenzja książki Agnieszki Olejnik pt. „Ławeczka pod bzem”.

Książka jest bardzo przyjemna w czytaniu - to zabawna historia o tym jak w przypływie załamania dwie przyjaciółki wypełniają kupon totolotka i po kilku dniach dowiadują się o wygranej kilkunastu milionów złotych. Główna bohaterka ukrywa fakt wygranej przed rodziną i znajomymi. Pieniędzmi dzieli się z koleżanką. O tym co jesz cze się dzieje na kartach książki,trzeba przeczytać koniecznie.

Książka godna polecenia.

wiktoriaRecenzja książki pt. „Wiktoria” D. Goodwin.

Lekka powieść, którą czyta się jednym tchem.

Ta powieść skupia się na przedstawieniu początku panowania młodej niedoświadczonej królowej, która walczy zarówno z rodziną, jak i z rządem o swoją niezależność. Czytelnik, jak i Wiktoria mogą się przekonać, że „ aby być królową, trzeba być kimś więcej, niż małą dziewczynką w koronie.”

Gorąco polecamy!

Recenzja książki L. Bray pt. „Mroczny sekret”.: Bardzo ciekawa, tajemnicza i urzekająca książka. Nie można się od niej oderwać, poznajemy kilka nastolatek, które pod przybraniem uprzejmości i elegancji skrywają mroczne sekrety i mają problemy. Powieść trzyma w napięciu do samego końca. Tutaj po prostu pojawia się magia. Polecamy wszystkim, miłego czytania.

mroczny sekret

ciemnoNa spotkaniu listopadowym omówiliśmy  książkę  J. Bator "Ciemno prawie noc".  Najnowsza powieść J. Bator to mocna i niebanalna lektura z bukietem słowotwórczych genialności. Podobnie jak w poprzednich książkach, i tu  Bator korzysta z wielu gatunków literackich, by utkać z nich jedyną  w swoim rodzaju opowieść. Ciekawa i orginalna książka godna polecenia.

Maria Zatorska GBP w Otyniu

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.