WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze pozyskała środki finansowe w ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" w 2015. Wydatkowano kwotę 52 329,00 zł w ramach której w 2015 r zakupiono 1791 jednostek inwentarzowych ogółem, w tym 1719 wol. książek.

Książki zakupiono ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Logo MKiDN RP

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida pozyskała dofinansowanie ze środków Urzędu Miasta Zielone Gra na realizację akcji letniej pn. Letnia Czytelnia Nirwida.

Letnie zabawy z Norwidem i w Norwidzie – startujemy!

logo Zielonej Góry

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze uzyskała dofinansowanie ze środków Instytutu Książki na realizację zadania pn."Nowocześni bibliotekarze w przestrzeni wirtualnej i rzeczywistej"

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki

http://www.instytutksiazki.pl/upload/Files/ik_2012_logo_male.jpg

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze uzyskała dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. "Nowoczesne Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży w Bibliotece Norwida w Zielonej Górze"

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Logo MKiDN RP

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała dofinansowanie z Urzędu Miasta Zielone Góra na realizację zadania pożytku publicznego pn. „Literackie tournée – czyli Kleksowe podróże po literaturze”

z zakresu EDUKACJI.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielone Góra

logo Zielonej Góry

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.