Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
02 Kwiecień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Kabaretowy Stary Rynek 17

Data: Wt. 15 Lut, 2011 19:00

news365.plNie bez powodu Zielona Góra jest nazywana Zagłębiem Kabaretowym. Nową scenę kabaretową otwieramy także na Starym Rynku w klubie "4 Róże dla Lucienne". Na początek wystąpią tam dwie świeże formacje wraz ze swoimi jeszcze gorącymi programami, pokażą, że temat kabaretu nie wyczerpuje się nigdy i śmiać się można na bardzo wiele sposobów. Na występ formacji Fachofcy i Tiruriru zapraszamy we wtorek 15 lutego o godz.19.00. Po kabaretach odbędzie się Studencka Prywatka Taneczna.


Kabaret Tiruriru - to świeża formacja która orbitowała tak długo wokół środowiska zielonogórskich kabaretów, aż siła grawitacji zrobiła swoje i niechcący popełnili program "Uroda, sława i pieniądze". Kabaret stanowią 4 młode osoby i Magda, albo jak kto woli 1 ładna osoba i 4 młodych mężczyzn. W sumie Tiruriru jest jednym z nielicznych kabaretów, w którego skład oznacza się ułamkiem. Mają wszystko czego potrzebują aby odnieść sukces (Bartek), jednocześnie posiadając duże ryzyko porażki (teksty Klona). Podobno są zabawni, ale walczą z tym pomówieniem bardzo uporczywie.

Kabaret FachoFcy - równie młoda formacja, z trochę większym doświadczeniem (dla dociekliwych: wyznacznik macierzy daty urodzin zaspołu wynosi 106). Sama nazwa kabaretu wskazuje, że mogą to być profesjonaliści, którzy do tematu podchodzą. Chociaż czasami odchodzą od tematu. Skład tworzy trzech urodziwych mężczyzn, którzy brak pierwiastka żeńskiego nadrabiają niektórymi pierwiastkami z tablicy Mendelejewa. Mają nadzieję, że Mendelejew nie ma do nich żalu. W swoim programie "Proszę o urlop" poruszają tematy takie, że... zjawiska różne... Jak ktoś miał schizofrenie to będzie rozumiał o co chodzi.

Fachofcy i Tiruriru - kabarety
MIEJSCE:
"Klub muzyczno-artystyczny "4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra, Stary Rynek 17, te.
www.4roze.pl
DATA:
15.02.2011 (wtorek) godz.19.00
BILETY: 7 zł do nabycia przed występem.
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu