Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
12 Kwiecień 2024
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Hit Regionów 2010

Data: Pt. 11 Lut, 2011 17:00

news365.pl


 


11 lutego br. o godz. 17.00 w zielonogórskiej Palmiarni rozpocznie się gala finałowa VIII edycji konkursu Gospodarczo ? Samorządowy HIT Ziemi Lubuskiej 2010. Organizatorem HIT ? u jest Agencja Promocyjna Punkt S z Piły.

To przedsięwzięcie z kilkuletnią tradycją promuje osiągnięcia gospodarcze, samorządowe i ekologiczne poszczególnych samorządów, jak i przedsiębiorstw. Odbywa się ono równolegle (i niezależnie) w kilku polskich województwach ? wielkopolskim, kujawsko ? pomorskim, lubuskim oraz na Pomorzu. Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych produktów i usług, dokonań samorządów lokalnych i ich jednostek organizacyjnych, najlepszych działań organizacyjnych i ekologicznych. Honorowym przewodniczącym kapituły konkursowej jest Starosta Zielonogórski Ireneusz Plechan.
Warto dodać, że w VIII edycji konkursu zadebiutował Powiat Zielonogórski. Do kategorii: edukacja, kultura i sport zgłosiliśmy projekt ,,Modernizacja bazy kształcenia praktycznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen Władysława Sikorskiego w Sulechowie??. Przypomnę, że ten projekt był współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Priorytet 4 Rozwój i modernizacja infrastruktury społecznej, Działanie 4.2 Rozwój i modernizacja infrastruktury edukacyjnej, Poddziałanie 4.2.2 Rozwój i modernizacja lokalnej infrastruktury edukacyjnej. Całkowita wartość projektu to 3 850 707,44 zł, z czego połowa pochodzi z LRPO (Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego).
Inwestycja dotyczyła modernizacji bazy kształcenia praktycznego poprzez przebudowę budynku, mającą na celu dostosowanie sal do nowych potrzeb funkcjonalnych (warsztatów, laboratoriów, auli), a także umożliwienie korzystania z budynku osobom niepełnosprawnym.


www.wimbp.zgora.pl


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu