Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
01 Kwiecień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

The Analogs - koncert

Data: N. 27 Lut, 2011 19:00

news365.plMiłośników ostrych i skocznych rytmów zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu MAXIMUM PUNKROCKA. W niedzielę 27 lutego o godz.19.00 w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" wystąpi formacja The Analogs.  Zespół jest obecnie najaktywniejszym koncertowo zespołem punk rockowym w Polsce. Koncert promuje najnowszą płytę The Analogs - "S.O.S.", wydaną w Rosji. The Analogs wystąpi raem z The Headhunters (Olesnica) i ODC (Szczecin).

Zespół THE ANALOGS powstał w 1995 roku i ma na swoim koncie 12 płyt, oraz setki koncertów zagranych w Polsce oraz całej Europie. Ich muzyka poza cyfrowymi nośnikami CD, jest również dostępna na klasycznych, kolekcjonerskich wydawnictwach analogowych. Od początku swojej działalności są związani ze scena niezależną. Poza naszym krajem ich płyty zostały wydane również w U.S.A. i Rosji. Zespół jest częstym gościem na największych europejskich festiwalach punk rockowych takich jak PUNK & DISORDERLY czy ANTIFEST. Recenzje i wywiady z THE ANALOGS są publikowane w największych mediach tak elektronicznych (ONET.PL), jak i papierowych (GAZETA WYBORCZA , TYLKO ROCK). Na temat zespołu powstały dwa filmy dokumentalne. Ostatnie fonograficzne dokonania zespołu to płyty "TANIEC CIENI" oraz wydana w Rosji  ?S.O.S? .Na płytach znajduje się oczywista kontynuacja tego, co fani znają z poprzednich albumów, ostre, ultra-melodyjne kompozycje, których odbiór podkreślają charakterystyczne teksty lidera grupy Pawła Czekały. Uliczna retoryka nadal dominuje w przekazie grupy, choć nie sposób oprzeć sie wrażeniu, że tym razem więcej w tekstach The Analogs także zwykłych życiowych obserwacji i osobistych przemyśleń.
 

Zespół jest obecnie najaktywniejszym koncertowo zespołem punk rockowym w Polsce .  Trasa koncertowa w roku 2011  rusza w styczniu  a składać się na nią będzie kolejne kilkadziesiąt występów, z którymi zespół dotrze nie tylko do największych miast promując materiał z nowych  albumów  i przypominając stare hity..

BILETY:
przedsprzedaż - 20 zł
w dniu koncertu - 25 zł
do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne" oraz w Muz-Arciewww.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu