Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
24 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Mecz siatkówki: urzędnicy kontra dziennikarze

Data: So. 26 Mar, 2011 10:00

news365.pl


 

 

26.03.2011 r. ekipa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego zmierzy się pod siatką z dziennikarzami. W hali Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie rozegrany zostanie mecz siatkówki o Puchar Pełnomocnika Marszałka ds. Równego Traktowania Grażyny Wyczałkowskiej.

Celem imprezy jest integracja dwóch pracujących ze sobą środowisk oraz zbiórka pieniędzy na budowę boiska do siatkówki plażowej w jednej z lubuskich gmin. Do udziału zaproszone są reprezentacje żeńskie i męskie.

REGULAMIN

TERMIN: 26 marca 2011 r., godz. 10.00-14.00

MIEJSCE IMPREZY: sala widowiskowa WOSiR Drzonków

NAZWA IMPREZY: Puchar Pełnomocnika Marszałka Województwa Lubuskiego ds. równego traktowania kobiet i mężczyzn

CEL IMPREZY: Integracja poprzez rekreację dwóch współpracujących ze sobą środowisk - urzędników urzędu marszałkowskiego i mediów.

FORMA IMPREZY: Mecz siatkówki

Set 1. Kobiety z mediów przeciwko kobietom z UMWL

Set 2. Mężczyźni z mediów przeciwko mężczyznom UMWL

Set 3 (ewentualne 4 i 5) - Miksty pań i panów (3 kobiety, 3 mężczyzn) z mediów przeciwko mikstom pań i panów z UMWL.

Bilety dla publiczności będą do nabycia na miejscu w cenie 3 zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na boisko do plażowej piłki siatkowej w aktywnej gminie województwa (na otwartym terenie). Każdy kupujący bilet weźmie udział w losowaniu nagród (np. kijów do nordic walking). Mecz zostanie rozegrany zgodnie z przepisami PZPS.

 


www.wimbp.zgora.pl
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu