MECH w 4 Różach

Data: N. 6 Mar, 2011 20:00

news365.plW zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" zagra swój koncert formacja MECH. Koncert odbędzie się w niedzielę 6 marca 2011 o godz.20.00. MECH zagrał na największych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w kraju i ma w dorobku występy w takich miejscach jak Przystanek Woodstock, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, METAL HAMMER FESTIVAL, oraz u boku takich gwiazd jak KORN, Black Label Society SOULFLY, a także BLACK SABBATH-HEAVEN&HELL czy URIAH HEEP.

MECH powstal w roku 1977 w Warszawie. Poczatkowo dzialal w skladzie: Maciej Januszko - spiew, gitara; Robert Milewski - spiew, klawisze; Janusz Lakomiec - gitara; Krzysztof Fijalkowski - bas; Adam Lewandowski - perkusja (min. Air Condition); Andrzej Nowicki - bas (pózniej Perfect) i Janusz Domanski - perkusja. Od 1981 roku MECH dzialal w skladzie: Maciej Januszko - gitara bass, gitara, spiew, Janusz Lakomiec - gitara, spiew, Robert Milewski - instrumenty klawiszowe, spiew, Andrzej Dylewski - perkusja, instrummenty perkusyjne i w tym skladzie nagarl dwie legendarne plyty - Bluffmanie i Tasmanie.

Obecnie zespól powraca, z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza "Kosy" Kosińskiego w składzie Maciej Januszko -śpiew ,Piotr DZIKI Chancewicz gitary Krzysztof Najman - bas i Piotr Pawłowski - perkusja Jesienią 2005 roku nagrywa muzykę do gry PAINKILLER i płytę "Mech" na której usłyszeć można kilka starych utworów w nowych aranżacjach oraz nowe, niezwykle dynamiczne , utrzymane w powracającej konwencji hard i heavy rocka. Na płycie znalazły się także teledyski do utworów "Painkiller" i "Nie widzieć nic".

MIEJSCE:
"Klub muzyczno-artystyczny "4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra, Stary Rynek 17, te.

DATA:
06.03.2011 (niedziela) godz.20.00
BILETY:
przedsprzedaż - 20 zł
w dniu koncertu - 25 zł
do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne" oraz w Muz-Arcie


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść