Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
24 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Jubileuszowy koncert Zespołu MKwadrat

Data: N. 6 Mar, 2011 16:00

news365.pl


 

Zespół MKwadrat (dawniej Mali Muzykanci) - to dziecięca grupa wokalna, która działa w Zielonogórskim Ośrodku Kultury "Amfiteatr" już od 2000 roku. Występują w zielonogórskich i lubuskich konkursach piosenki, koncertach okolicznościowych i dobroczynnych. Śpiewali w Zielonogórskiej Piwnicy Artystycznej Kawon, w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego, w zielonogórskiej Palmiarni (koncert "Mali muzykanci i goście", spotkania jasełkowe), w Gorzowie, Czerwieńsku, Legnicy, Frankfurcie, Międzyrzeczu, Głogowie i kilkakrotnie na uroczystej Gali PRO ARTE podczas DNI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO. Piosenką ?Czarodzieje i komputery? otwierali nową halę akrobatyczną MOSiR-u zbierają gratulacje od ministra edukacji narodowej pani prof. Krystyny Łybackiej.
Mkwadrat jest laureatem wielu konkursów i festiwali. Ma oryginalny repertuar i tworzy własny klimat bliski wyobraźni dziecka i jego zainteresowań. Instruktorem zespołu i zarazem autorem muzyki i tekstów większości utworów, niezmiennie od dziesięciu lat, jest Mariola Roćko-Żabicka. Aktualny skład zespołu Mkwadrat tworzą: Paweł Skibiński, Inga Szymkowiak, Kamila Lis, Kaja Żabicka, Józefina Kłusek, Karolina Mazurkiewicz, Martyna Nadstoga, Julia Strawińska.
Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza na urodzinowy koncert 6 marca na godz. 16.00 do zielonogórskiej Palmiarni- wstęp wolny.
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu