Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
26 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Jazz w Hydro(za)gadce

Data: So. 19 Mar, 2011 19:00

news365.plZielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza na marcowe jazzowe klimaty. W sali Hydro(za)gadka wystąpi zespół złożony z muzyków studiujących na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Liderką projektu jest młoda saksofonistka jazzowa. Jej znakomite, charakterystyczne brzmienie saksofonu tenorowego i liryczne frazy saksofonu sopranowego, wzbudzają uznanie publiczności festiwali i klubów jazzowych. Prowadzony przez nią zespół realizuje indywidualną koncepcję brzmienia kwintetu bez instrumentu harmonicznego. Skład dopełniają instrumentaliści, z których każdy ma na swoim koncie wiele sukcesów na krajowych festiwalach jazzowych. Repertuar kwintetu stanowią głównie kompozycje liderki, a także utwory innych członków zespołu.
Karolina Frankiewicz ? saksofon tenorowy i sopranowy
Maurycy Wójciński ? trąbka
Bartosz Pernal - puzon
Paweł Urowski ? kontrabas
Mateusz Maniak ? perkusja
Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 dnia 19 marca. Bilety w cenie 10 zł do nabycia: http://www.abliet.pl,MuzArcie MUZART, AT Skowronek, Bumtarara, ZOK i na godzinę przed koncertem.
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu