Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
24 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Prezentacja Falubazu

Data: Pt. 18 Mar, 2011 19:00

news365.pl


 

Oficjalna prezentacja drużyny Falubazu Zielona Góra odbędzie się w piatek 18 marca w Centrum Rekreacyjno Sportowym przy ul. Sulechowskiej 41.


Początek prezentacji zaplanowany jest na godzinę 19.00.


Jednak już wcześniej, bo na godzinę 18.00 kibice Falubazu Zielona Góra zaplanowali trening dopingu, który zostanie przeprowadzony przed prezentacją w hali CRS.Doping w sezonie 2011 rozpoczną Kajetan Hozakowski - Prezes Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Falubaz" oraz Kacper Siwicki najmłodszy zawodnik Falubazu Zielona Góra.

Bilet wstępu kosztować będzie 5 złotych. Bilety będą do kupienia od dzisiejszego popołudnia w obu sklepach kibica (Galeria Focus Mall i Galeria Auchan) oraz Biurze Podróży "Odkrywca", w siedzibie Agencji Abiplus przy ulicy Wandy 55 oraz internecie na stronie: www.abilet.pl


Kibice będą mogli wybrać miejsca siedzące na parkiecie oraz na 1 i 2 piętrze po obu bokach sceny oraz vis a vis sceny. Wyłączone zostaną wyłącznie te sektory, które znajdują z tyłu sceny.


Całkowite wpływy ze sprzedaży biletów (pomniejszone o 8 % podatku vat) zostaną przeznaczone na leczenie Kacpra Siwickiego.

Kacper Siwicki będzie gościem specjalnym prezentacji, którą nie tylko osobiście otworzy, ale znajdzie się w drużynie Falubazu Zielona Góra na sezon 2011.

Punktualnie o 19.00 zaprezentowany zostanie prapremierowo około 30 minutowy film o sezonie 2010, który wyprodukowany został przez Falubaz TV.

Podczas prezentacji oprócz zawodników i trenerów Falubazu Zielona Góra pojawią się m.in. Grzegorz Halama, DJ DaMuz, zespół Cheerliders Wrocław, który towarzyszył naszej drużynie przez cały poprzedni sezon. Tym razem dziewczyny przyjadą w pełnym składzie i zaprezentują kilka swoich popisowych "numerów".

Obchodzący w tym roku swoje 50 urodziny Maciej Jaworek będzie gościem tegorocznej oficjalnej prezentacji drużyny Falubazu Zielona Góra. Dodatkowym pretekstem do przyjazdu Macieja Jaworka z Niemiec jest wydanie książki ?Macieja Jaworka ? bonus, zwycięstwo, wykluczenie i upadek? autorstwa mieszającego w Holandii Bartosza Aleksandra Łusiaka.Kibice zachęcają także do korzystania z szatni, bowiem wszystkie wpływy z tego tytułu przeznaczone zostaną na oprawę inauguracyjnego meczu ekstraligowego z Apatorem Toruń.

Dla dziennikarzy i fotoreporterów wstęp na Prezentację Falubazu Zielona Góra za okazaniem w recepcji CRS legitymacji prasowej.

Fotoreporterzy i dziennikarze otrzymają w recepcji CRS identyfikatory i zaproszenia uprawniające do wejścia.

Wstęp dla mediów jest bezpłatny, ale zachęcam do wrzucenia do skarbonki 5 złotych dla Kacpra Siwickiego.Skarbonka przygotowana przez Stowarzyszenie "Tylko Falubaz" będzie znajdowała się przy punkcie wydawania akredytacji.
 


www.wimbp.zgora.pl


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu