Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
21 Marzec 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Kreatywnie i pożytecznie w Bibliotece Piotrusia Pana

Data: Cz. 2 Paź, 2014 16:00 - 16:00
Lokalizacja: Filia nr 11
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

kocięScreen Shot 2014-09-13 at 22.42.221Od października w Bibliotece Piotrusia Pana (ul.Ptasia 32, tel. 68 45 10 892) rusza nowy cykl zajęć kreatywno-pożytecznych dla dzieci i dorosłych "Zrób to sam/a". Co jakiś czas będziemy zapraszać Was do wspólnego niebanalnego działania na rzecz ludzi, zwierząt, a może nawet instytucji. Zaczynamy spotkaniem 2 października br, o godz.16.00, będziemy budować kocie domki.

Tak, zbudujemy chociaż dwa domki, dzięki którym, koty - wolno żyjące w naszym mieście będą mogły zimą ogrzać swoje łapy. Głównym budulcem domów będą: styropian i taśma klejąca. Jeśli posiadacie takie materiały i chcecie się nimi podzielić, możecie je do nas przynieść. Jeśli jednak nie posiadacie materiałów, a chcecie wspólnie budować - zapraszamy na spotkanie.

W trakcie zajęć planujemy rozmawiać o kotach wolno bytujących, ale w jakim kierunku ta rozmowa się potoczy, tego nie wiemy.

Plakat informujący o zajęciach kreatywno - pożytecznych zrobiła dla nas Pani Marta Zabłocka.

Uwaga! na zajęcia nie trzeba się zapisywać, a ilość miejsc ograniczona jest jedynie powierzchnią biblioteki, która wynosi ok. 90 m2.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu