Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
15 Kwiecień 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Jesienne nastrajanie w Szklanej Pułapce

Data: Pt. 24 Paź, 2014 19:00 - 19:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida

jesienne nastrajanie24 października o godzinie 19:00 w mediatece Szklana Pułapka odbędzie się kolejne spotkanie dla Pań z cyklu „Jesienne nastrajanie". Jak co roku na wszystkie uczestniczki czeka wiele niespodzianek i rad jak sprostać tak zwanej jesiennej depresji. Do organizacji spotkania włączyły się firmy, które zaprezentują swoje propozycje na polepszenie sobie nastroju w pochmurne dni. Będą to:

Agata Kocińska – instruktorka Pole Dance ze Szkoły Tańca Studio Dance Club,
Fryzjerki ze Studia „Mannequin",
Stylistki z salonu Lejdis, oraz Sylwia Jarząbek z NOBO BISTRO&RESTAURANT.

Oprócz tego, jak zwykle zaprezentujemy Paniom nasze zbiory- filmy, muzykę, książki i audiobooki, które idealnie nastroją na jesienne wieczory.

Więcej informacji poniżej:
Bez wątpienia najlepszym sposobem na jesienną depresję jest aktywność fizyczna. Wychodząc na przeciw smutnym, jesiennym wieczorom Szkoła Tańca Studio Dance Club zaproponuje lekcje tańca Pole Dance. Podczas jesiennego nastrajania w Mediatece Szklana Pułapka, każda z Pań będzie miała okazję przekonać się, że połączenie muzyki i tańca na rurze, daje nam poczucie piękna i podkreśla kobiecość w każdym calu. Instruktorka Pole Dance Agata Kocińska, wprowadzi nas w pozytywny nastrój artystycznym pokazem i przekona, że taniec na rurze, jest dla wszystkich Pań niezależnie od wieku czy figury.
Dbanie o swój wygląd to podstawa dobrego samopoczucia. Stylistki ze Studia Stylizacji Fryzur i Kreowania Wizerunku „Mannequin" przeprowadzą analizę kolorystyczną, zakwalifikowanie do typów urody wiosna, lato, jesień, zima oraz dobiorą fryzury do kształtu twarzy.
Atutem każdej kobiety bez wątpienia są również piękne dłonie i zadbane paznokcie. Wizyta w salonie kosmetycznym nie tylko wpływa na poprawę naszego wyglądu ale także na nasze samopoczucie. Na spotkaniu w mediatece stylistki z salonu Lejdis zaproponują Wam najnowsze trendy i koloroterapię - jeden ze sposobów na radzenie sobie z jesienną depresją.
Dobrym sposobem na jesienne smutki jest również dobra dieta i pyszności w naszej kuchni. Sylwia Jarząbek prowadząca NOBO BISTRO&RESTAURANT w Galerii Grafitt w Zielonej Górze przedstawi menu degustacyjne na jesienną chandrę. Każda z Pań będzie miała okazję spróbować potraw które umilą Nam ''jesienne nastrajanie"
Nie zabraknie również propozycji książkowych oraz muzycznych i filmowych. Pracownicy mediateki przygotują specjalne propozycje, tak zwane umilacze na jesienną pogodę. Będzie można je wypożyczyć przy okazji spotkania.
Serdecznie zapraszamy 24 października o godzinie 19:00 do mediateki Szklana Pułapka, Filii nr 7 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu