Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
27 Styczeń 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

„Mazurskie impresje” - wystawa fotografii Bogdana Springera

Data: Pn. 1 Gru, 2014 14:00 - 14:00
Lokalizacja: Filia nr 4
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

springerFilia nr 4 przy ul.Podgórnej zaprasza na kolejną wystawę w ramach cyklu „Pasje naszych czytelników", na której prezentujemy prace wykonane przez Pana Bogdana Springera.

Bogdan Springer - inżynier z wykształcenia, z zamiłowania fotograf, muzyk, autor tekstów piosenek i wierszy, członek Klubu Fotograficznego FOTOOKO. Mieliśmy okazje poznać Bogdana Springera podczas wieczoru autorskiego na jednym ze spotkań „Herbatka przy samowarze" oraz podziwiać fotografie jego autorstwa prezentowane wcześniej na wystawach w naszej filii (np. „Wiatraki"). Tematyka prac jest szeroka i nie pozwala jednoznacznie określić co Autora bardziej pociąga - świat natury, kultury czy architektura.
..."To inżynier z wrażliwością artysty i wrażliwy artysta z umiejętnościami inżyniera" – jak określiła Ewa Kwaśniewicz.Wystawę można oglądać od 1 grudnia 2014 r. do 31 stycznia 2015 r. w godzinach otwarcia biblioteki.

Zapraszamy

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu