Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
26 Styczeń 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Na Ptasiej - kreatywne i pożyteczne

Data: Pt. 5 Gru, 2014 16:00 - 16:00
Lokalizacja: Filia nr 11
Organizator: Wojewódzka i Miejksa Bblioteka Publiczna im. C. Norwida

magda kremer-kreatywneKolejne spotkanie w ramach zajęć kreatywnych i pożytecznych już tuż, tuż. Ostatnio budowaliśmy (w doborowym towarzystwie) koci domek na zimę, tym razem chcemy zaprosić Was na karpiowe spotkanie.

Grudzień to dobry moment, by zastanowić się nad losem karpi, które co roku z okazji świąt są okrutnie traktowane. W trakcie zajęć będziemy robić serwetki, serwety, obrusy z wizerunkami karpi. Część z nich trafi do naszych domów, część do zielonogórskich kawiarni i kawiarenek. Po co? By leżąc na stołach (również wigilijnych) przypominały: ryby nie tylko pływają, ryby czują! Noszone w reklamówkach i trzymane w wannach cierpią!

Zapraszamy w piątek 5 grudnia o godz, 16.00 do Biblioteki Piotrusia Pana (ul. Ptasia 32). Zachęcamy do przynoszenia swoich materiałów, potrzebne będą: materiały płócienne i farby do tkanin. Jeśli jednak, nie będziecie mieli swoich materiałów, też możecie do nas dołączyć. Więcej informacji: DBAiM – 68 45 32 619, Biblioteka Piotrusia Pana -  68 45 10 892.

Zapraszamy!

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu