Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
24 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Zasal - AZS Koszalin

Data: N. 13 Mar, 2011 16:00

news365.plJuż w niedzielę o 16.00. czeka nas arcyważny mecz. Zastal podejmie w nim AZS Koszalin. Emocji na parkiecie nie zabraknie, nie będzie ich również brakować przy okazji konkursów i występów tanecznych zaplanowanych przez organizatorów spotkania.

1.WEJŚCIA:

Wejścia na halę zostaną otwarte o godzinie 14.45. W dniu meczu otwarte będzie 5 wejść na halę wraz z informacją przez które wejście najlepiej udać się na poszczególne sektory.

WEJŚCIE 1 (od strony restauracji H2O)sektory: A1,A2,C1,C2,C3, E1,E2,E3,E4,E5, D1,D2, K1,K2,K3,K4, L1,L2,L3L4,L5

WEJŚCIE 2 (obok recepcji CRS)sektory: V, A1,A2,B1,B2,J1,J2,H1,H2

WEJŚCIE 3sektory: R1,R2,R3,R7,R8,R9,R10,R11,R12

WEJŚCIE 4sektory: J1,J2,H1,H2,G1,G2,G3,F1,F2, M1,M2,M3,M4, L1,L2,L3L4,L5

WEJŚCIE VIP sektor V (wejście dla osób z zaproszeniami lub karnetami na sektor V)

2.KOMUNIKACJA:

W dniu meczu jak zawsze autobusy PKS Zielona Góra będą wozić kibiców na mecz z okolicznych miejscowości. Autobusy za przednią szybą będą miały umieszczoną tablicę kierunkową z logo Zastalu, będzie to znak rozpoznawczy, że tym autobusem kibice dojadą bezpośrednio do hali. Odjazdy autobusów ze stacji PKS przedstawiają się następująco:

- 11:40 /z Gubina/

- 14:35 /z Krosna Odrzańskiego/;

- 14:15 /ze Świebodzina/

- 15:10 /z Sulechowa/;

- 12:25 /z Żar/;

- 14:15 /z Żagania/

- 14:35 /z Nowogrodu Bobrzańskiego/;

- 14:15 /z Nowej Soli/

Przyjazd wszystkich autobusów pod halę jest zaplanowany przed godz. 16.00

Po meczu ok. godz. 18.00 autobus odwiezie kibiców na dworzec PKS z którego nastąpią odjazdy do wcześniej wymienionych miejscowości.

- 18:30 - do Krosna Odrzańskiego i Gubina (kierunek: Gubin), st. nr 6;

- 18:25 - do Sulechowa i Świebodzina (kierunek: Świebodzin), st. nr 1;

- 19:30 - do Nowogrodu Bobrzańskiego i Żar (kierunek Żary), st. nr 11;

- 18:00 - do Żagania, st. nr 8;

- 18:15 - do Nowej Soli, st. nr 5;

Dodatkowo w dniu meczu dzięki współpracy Grono S.S.A oraz zielonogórskiego MZK na niedzielny mecz pomiędzy Zastalem Zielona Góra i AZS Koszalin kibice dotrą w bardziej komfortowych warunkach, godzinę przed meczem oraz godzinę po meczu MZK na linii nr 1 podstawi większe autobusy tzw. przegubowce. Zachęcamy wszystkich kibiców do korzystania z autobusów komunikacji miejskiej.

3.BILETY:

Bilety na mecz do kupienia w następujących punktach:
ABILET - ul. Wandy 55, Zielona Góra
BIURO PODRÓŻY ODKRYWCA - Podgórna 43e, Zielona Góra
CENTRUM CYFRA + OSTROWSKI - ul. Boh. Westerplatte 50
GRONO SSA ul. Sulechowska 4a, Zielona Góra
SKLEPY SIECI INTERMARCHE:
Sklep przy ulicy Cyryla i Metodego 10, Zielona Góra
Sklep przy ulicy Makowej 14, Zielona Góra
Sklep przy ulicy Stefana Batorego 81, Zielona Góra

W sklepach Intermarche przy ul. Batorego i przy ul. Makowej można również zakupić gadżety klubowe (szaliki, czapki, kubki, naklejki, długopisy itp.)

Dodatkowo w sobotę w godzinach 13.00 ? 15.00 będzie uruchomiony punkt sprzedaży biletów na hali CRS.

W niedzielę w dniu meczu do godz. 13.00 sprzedaż będzie prowadzona w punktach sprzedaży na terenie miasta, po godz. 14.00 sprzedaż biletów będzie prowadzana tylko na hali CRS, na hali bilety będą droższe o 4zł.

4.BEZPIECZEŃSTWO:

Kibice są zobowiązani do zapoznania z regulaminem obiektu, oraz wykonywania poleceń służb porządkowych i informacyjnych, na bramkach zostaną przeprowadzone kontrole osobiste, obowiązuje zakaz wnoszenia art. pirotechnicznych, butelek z napojami, kibice posiadający bilety ulgowe powinni posiadać dokumenty potwierdzające prawa do ulgi, dokumenty będą sprawdzane przed wejściem na halę.

5.GADŻETY I ART. GASTRONOMICZE:

Na hali w dniu meczu na trzech poziomach trybun będą otwarte punkty sprzedaży art. gastronomicznych oraz punkt sprzedaży gadżetów klubowych. Zachęcamy do zakupów, do nabycia będą min szaliki klubowe, naklejki, koszulki, smycze, breloki, frotki, czapki, magnesy na lodówkę, otwieracze do butelek, kalendarze, parasole z logo naszego klubu oraz oryginalne repliki koszulek meczowych Nike. Każdy kibic który zrobi zakupy w sklepiku lub na stoisku z gadżetami i wypełni kupon konkursowy weźmie udział w losowaniu nagród ? roweru o wartości 1000zł ufundowanego przez hurtownię WIT - POL, kuponu o wartości 200zł na zakup szafki lub półki ściennej ufundowanej przez firmę Koncept, oraz kalendarzy klubowych ? losowanie odbędzie się w przerwie meczu.

6.SZATNIE

W holu przy głównym wejściu do hali będą uruchomione szatnie dla kibiców.

7.ATRAKCJE DLA KIBICÓW

W przerwie meczu przeprowadzony będzie konkurs rzutu z połowy boiska. Kibice którym uda się złapać przed meczem piłeczki tenisowe będą mieli szansę wygrania kuponu o wartości 1000zł na zakup roweru ufundowanego przez hurtownię WIT-POL z Nowogrodu Bobrzańskiego. W przerwie meczu przeprowadzony zostanie również konkurs firmy FORTUNA w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsora konkursu.W czasie meczu trwać będą również dwa konkursy smsowe dla kibiców:

* Jeden w którym typujemy zwycięstwo lub porażkę naszej drużyny określoną liczbą punktów, np. Zastal+10, typujemy zwycięstwo Zastalu różnicą 10 pkt., lub Zastal-2, typujemy porażkę Zastalu dwoma pkt. Typowanie w tym konkursie trwa do zakończenia pierwszej połowy, a sms wysyłamy na nr 72240 za 2zł + VAT.
* Drugi w którym typujemy najlepszego zawodnika naszej drużyny w meczu z AZS Koszalin wg trenerów i prezesa Zastalu. W tym konkursie wysyłamy sms na nr 72240 za 2zł + VAT. Konkurs rozpocznie się od pierwszej minuty spotkania i potrwa do zakończenia czwartej kwarty. W wiadomości umieszczamy nazwisko zawodnika, który naszym zdaniem będzie najlepszy np. Zastal.Hodge jeśli typujemy Waltera Hodga lub np. Zastal.DBurgess jeśli typujemy Davida Burgessa. Po zakończeniu spotkania najlepszemu zawodnikowi Zastalu wręczone zostanie zaproszenie na kolację dla dwóch osób ufundowane przez restaurację Ramzes.

Dla zwycięzców obu konkursów klub przygotował atrakcyjne nagrody: gadżety klubowe oraz bilety na następne mecze zielonogórskich koszykarzy.W przerwach meczu po raz pierwszy przed zielonogórska publicznością zatańczy grupa REWERS z Bytomia Odrzańskiego. 21 dziewcząt pod kierunkiem trenerki Joanny Bator zaprezentuje się w tańcach disco dance. Przed meczem dla wszystkich kibiców sieć sklepów Intermarche przygotuje degustacje wędlin.
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu