Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
22 Kwiecień 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Wariatki w podróży, czyli Tajlandia i Kambodża oczami zielonogórzanek

Data: Śr. 25 Lut, 2015 19:00 - 19:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

wariatki w podróży plakatSerdecznie zapraszamy na spotkanie z Marią Miłkowską, która opowie o miesięcznej podróży z przyjaciółką po Tajlandii i Kambodży. Plan ich podróży był niesamowicie napięty. Bez przewodnika i opiekuna, zarezerwowanych hosteli i posiłków, korzystając z lokalnego transportu przemierzały Tajlandię wzdłuż i wszerz, odwiedzając najmniej turystyczne zakątki oraz kilkadziesiąt świątyń. Dwie kobiety zdane na same siebie przełamały swoje lęki i przeżyły najwspanialszą przygodę życia.

Spotkanie odbędzie się 25 lutego o godzinie 19:00 w mediatece Szklana Pułapka w Zielonogórskiej Palmiarni.

"Wylądowałyśmy w Doha w Katarze... Wszystkie kobiety dziwnie spoglądały na Nas przez szczeliny na oczy w swoich ciemnych burkach. Mam nadzieję, że przywykniemy. Cóż, czekamy na umówionego nieznajomego z couchsurfingu, aż odbierze nas z lotniska. Horror! Zabrano nam e-papierosa, mandarynki, przeglądnięto nawet bieliznę, a co najgorsze zakupioną na strefie bezcłowej wódkę! Że niby nie wolno do ich państwa wwozić alkoholu?! Jestem Polką! Nie rozumiem!" - fragment pamiętnika z podróży.

Tak rozpoczęła się nasza podróż marzeń, po dalekich zakątkach świata. Z opasłymi plecakami, głowami pełnymi marzeń i otwartymi sercami, wyruszyłyśmy w nieznane aby odkryć prawdziwą egzotykę. Serdecznie zapraszam na spotkanie – Maria Miłkowska.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu