Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
24 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Koncert "Sztywny Pal Azji"

Data: N. 27 Mar, 2011 19:00

news365.plW zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" swoje 25 lecie świętować będzie zespół SZTYWNY PAL AZJI. Koncert z tej okazji odbędzie się w niedzielę 27 marca 2011 o godz.19.00. Na koncertach zespół prezentuje wszystkie ważne przeboje z dawnych lat oraz kilka pochodzących z najnowszego albumu "Miłość jak dynamit", m.in. singlowy numer "Kostium Davida Byrne". Koncert SZTYWNEGO PALA AZJI to wspaniała uczta kulturalna i dawka energii dla zgromadzonej publiczności.

SZTYWNY PAL AZJI - jego historia sięga połowy lat 80., kiedy to w sierpniu 1986 roku publiczność jarocińskiego festiwalu dała się ponieść rytmom piosenki "Nasze reggae" z nośnymi słowami refrenu: "Nie wolno wznosić się za wysoko". Piosenka stała się jednym z hymnów imprezy i przy okazji pokolenia, a SZTYWNY PAL AZJI na dobre zaistniał w zbiorowej świadomości słuchaczy Trójki i Rozgłośni Harcerskiej. Wydana rok później płyta "Europa i Azja" oprócz znanej już pieśni zawierała i inne hity: "Wieża radości, wieża samotności", "Spotkanie z..."("Nie gniewaj się na mnie Polsko..."), "Kurort" ("Zakopana, Zakopane, słońce, góry i górale"), czy też "Nieprzemakalni" i "Póki młodość w nas". Piosenki zespołu i sam zespół zaistniał w filmie "Sara" Macieja Ślesickiego, a w latach 90. zbiór hitów zespołu zasila "Kolor czerwony" ("to było łoże w kolorze czerwonym").

SZTYWNY PAL AZJI - KONCERT
MIEJSCE:
"Klub muzyczno-artystyczny "4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra, Stary Rynek 17, teL.68 325 50 93
www.4roze.pl
DATA:
27.03.2011 (niedziela) godz.19.00
BILETY:
przedsprzedaż - 25 zł
w dniu koncertu - 30 zł
do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne" oraz w Muz-Arcie

rezerwacje biletów dla fanów z poza Zielonej Góry:
sms: nazwisko, koncert, ilość biletów, miasto - na numer 501776601www.wimbp.zgora.pl


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu