Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
22 Kwiecień 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Bajkowy Quiz Familijny z okazji Światowego Dnia Książki dla Dzieci

Data: Śr. 4 Mar, 2015 17:00 - 17:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

quizBajkowy Quiz Familijny z okazji Światowego Dnia Książki dla Dzieci
Szklana Pułapka 9.4.2015  godz. 17:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w Bajkowym Quizie Familijnym, który organizujemy w mediatece Szklana Pułapka w Zielonogórskiej Palmiarni, z okazji Światowego Dnia Książki dla Dzieci. Przewidzieliśmy na ten dzień wiele zabaw i konkurencji, w których wykazać się będą mogli wszyscy członkowie rodziny. Zgadywanki-wykreślanki, test z wiedzy o bajkach, kalambury to niektóre z tych atrakcji. Wszystko opierać się będzie na ulubionych i najbardziej znanych książkach dla dzieci.

Warunkiem udziału w naszej grze jest wcześniejsze zgłoszenie się uczestników. Każda z grup musi mieć w składzie trzy osoby (przykładowo: mama, tata, dziecko lub babcia, wnuczka, wnuczek). Pozostałych członków rodziny zachęcamy do przybycia i wspólnego kibicowania.

Czeka Was naprawdę ciekawy czas, pełen emocji, śmiechu i niespodzianek. Przewidzieliśmy bowiem dla Was dyplomy i wspaniałe nagrody by uhonorować zwycięzców i uprzyjemnić rywalizację.

Zapisy do udziału w zabawie przyjmujemy pod numerem telefonu (68) 47 51 807 lub w mediatece Szklana Pułapka, Zielonogórska Palmiarania, ul. Wrocławska 12A. Liczba miejsc ograniczona.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu