Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
20 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Rodzicielstwo bliskości, czyli miniwarsztaty wiązań w Klubie Mam

Data: Wt. 29 Mar, 2011 17:00

news365.pl


Klub Mam oraz Klub Kangura zapraszają 29 marca (wtorek) o godz. 17.00 do Oddziału dla Dzieci na spotkanie z chustami. Noszące mamy z Klubu Kangura opowiedzą o rodzajach chust, splotach, długościach, zaletach noszenia, pokażą m.in. kilka podstawowych wiązań z chusty długiej tkanej ? kieszonkę polecaną już dla noworodków, 2x i plecak prosty. Będzie można obejrzeć różne chusty i miękkie nosidła mei tai, pouche, a chętni będą mieli ...okazję do wzięcia udziału w miniwarsztacie wiązań.
Klub Kangura to spotkania Rodziców, którzy noszą swoje dzieci w chustach oraz zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa. Promujemy ideę noszenia dzieci w chustach, chcemy pokazać innym jakie możliwości daje zwykły kawałek materiału.
Spotkania w Klubie Kangura to także dyskusje na wszelkie tematy związane z rodzicielstwem, rozmowy o naszych codziennych radościach czy troskach. Wspieramy się oraz wymieniamy doświadczeniami na temat wychowania i rozwoju dzieci. Więcej informacji o Klubie Kangura znajdziesz na stronie www.klubkangura.com.pl.

Zainteresowanym Klub Mam poleca książkę Claude Didierjean ? Jouveau ?Nosimy nasze dziecko?.
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu