Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
22 Kwiecień 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Kino Letnie w Lecie Muz Wszelakich - drugi seans

Data: Pt. 17 Lip, 2015 22:00 - 22:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna i. C. Norwida w Zielonej Górze

plakat mszpSerdecznie zapraszamy na kolejny seans Kina Letniego w Lecie Muz Wszelakich, który odbędzie się w najbliższy piątek – 17 lipca o godzinie 22:00. Pogoda zapowiada się wspaniale, więc najprawdopodobniej nic nie pokrzyżuje nam planów i spotkamy się w Parku Winnym przy Zielonogórskiej Palmiarn. Przed nami seans pełen wrażeń i noc z Nicolasem Cage'em i filmem "Pan życia i śmierci".

Jak zwykle do dyspozycji widzów będą leżaczki, krzesełka i Letnia Kawiarnia Palmiarni. Polecamy jednak przynieść swoje siedziska (leżaki, koce), ponieważ chętnych jest znacznie więcej niż miejsc. Kino Letnie w Lecie Muz Wszelakich to kosztowne przedsięwzięcie, na które każdy może przyjść za darmo!

Warto wspomnieć więc o tych, dzięki którym jest to możliwe. Środki na organizację Kina Letniego w Lecie Muz Wszelakich pozyskaliśmy od Prazydenta Miasta Zielona Góra, Zielonogórskiego Ośrodka Kultury oraz klubu JazzKino, znajdującego się przy ul. Sobieskiego w Zielonej Górze.

Lista sponsorów wciąż jest otwarta, ponieważ przed nami najkosztowniejsze KINO SAMOCHODOWE! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają tą inicjatywę a przede wszystkim widzom, za to, że w niej uczestniczą, bo to oznacza że to co robimy po prostu jest potrzebne.

Do zobaczenia w piątek!

zgjazzkinolmw

 plakat

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu