Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
22 Kwiecień 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

FILIPINY - slajdowisko w medietece Szklana Pułapka

Data: Śr. 23 Wrz, 2015 19:00 - 19:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

filipinyO swojej podróży na Filipiny w skrócie mówią tak: „Czy może być coś lepszego od jazdy rozklekotanym jeepney'em, jedzeniem balluta i nurkowaniem z żółwiami? Oczywiście, że nie! To są te momenty na Filipinach, gdy czujesz, że świat, który Cię otacza może być prosty. A nowo poznani ludzie odwzajemniają uśmiech i chcą ugościć Cię najlepiej jak potrafią. Jesteśmy wdzięczni za to, że było nam dane zwiedzić zakątki tego wyspiarskiego kraju i zrozumieć, ile warta jest sztucznie stworzona potrzeba psychicznej wygody".

23 września o godz. 19:00 w mediatece Szklana Pułapka odbędzie się spotkanie z Anią i Maćkiem Ignatowicz. Tego wieczoru opowiedzą nam o swoich przygodach, które miały miejsce podczas podróży na filipińskie wyspy. Wszystkich stęsknionych za słońcem i tych spragnionych egzotycznych opowieści zapraszamy do udziału w spotkaniu. Wysokie temperatury i gorący klimat gwarantowane!

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu