Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
22 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Acid Drinkers w 4 Różach

Data: N. 10 Kwi, 2011 19:00

news365.plJuż 10 kwietnia, w Zielonej Górze koncert Acid Drinkers w ramach trasy koncertowej pod szyldem  "My name is Dick. Fish Dick. Tour 2010 - 2011?! Fani tego zespołu będą mogli na żywo usłyszeć takie hity, jak "New York, New York", "Hit The Road Jack", czy smaczki pokroju "Et si tu n'existais pas". Wszystko to serwowane w kwaśnym sosie, doprawione garścią poczucia humoru i okraszone rock'n'rollową nutą! Koncert odbędzie się w klubie "4 Roże dla Lucienne" o godz.19.00.
Gościem specjalnym trasy będzie zespół Mouga. Kwasożłopy promować będą wydany 1 września 2010 r. album "Fishdick Zwei- The Dick Is Rising Again", który jest kontynuacją krążka z 1994 zawierającego przeróbki utworów innych wykonawców. Płyta promowana jest singlem "Love Shack" z udziałem Ani Brachaczek, który odbił się głośnym echem w polskich mediach.Gościnnie na płycie wystąpił także Czesław Śpiewa i wielu znakomitych muzyków.
Acid Drinkers po ponad 20 latach na scenie stał się prawdziwą legendą - ikoną rocka i metalu - absolutnym władcą tej sceny. Najbardziej rozpoznawalny band trash-metalowy w Polsce, znany z rewelacyjnych płyt takich jak "Are You a Rebel?", "Infernal Conection" czy "Versess of Steel". Kwasożłopy to prawdziwi mistrzowie sztuki koncertowej- zawsze na żywo, grają z ogromną pasją i energią, od lat gromadzą pod sceną tłumy. Acid Drinkers to zespół, który podbił serca wielu. Nie sposób przejść obojętnie obok tak wielkiego doświadczenia i znakomitego kunsztu. Koncerty grane przez nich to niepowtarzalne widowiska - Acidzi są symbolem ostrego szaleństwa i dobrej zabawy. Gwarancja satysfakcji i źródło niezapomnianych wrażeń. Ich po prostu trzeba zobaczyć!!!

ACID DRINKERS - KONCERT
MIEJSCE:
"Klub muzyczno-artystyczny "4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra, Stary Rynek 17, teL.(68) 325 50 93
www.4roze.pl
DATA:
10.04.2011 (niedziela) godz.19.00
BILETY:
przedsprzedaż - 33 zł
w dniu koncertu - 39 zł
do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne" oraz w Muz-Arcie

 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu