Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
17 Październik 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Konferencja ws. nowego inwestora

Data: Wt. 12 Kwi, 2011 12:00
www.news365.pl

W dniu 12 kwietnia br. o godz. 12.00 w zielonogórskiej Palmiarni (salka VIP) odbędzie się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli firmy REC nt. inwestycji w Zielonej Górze. Zapraszamy przedstawicieli mediów.


REC jest dynamicznie rozwijającą się grupą firm zajmującą się inżynierią oprogramowania. Firma została założona we Wrocławiu w 2007 roku, jednak jej historia sięga do roku 2000.

Obecnie w skład grupy wchodzą 2 firmy w Polsce: REC i REC Solutions oraz firmy zlokalizowane poza Polską: REC Slovakia, REC Croatia, REC UK, REC Deutschland i partnerskie firmy w Holandii, Austrii, Grecji i Indiach.

 

Nasza firma w Polsce ma siedziby na południu kraju we Wrocławiu oraz na północy w Koszalinie. Obecnie w naszych spółkach w Polsce zatrudniamy ponad 180 inżynierów. W najbliższym czasie otwieramy również oddział w Zielonej Górze. Zamierzamy zatrudnić w nim 15-20 osób w roku 2011 oraz conajmniej podwoić tą liczbę w roku przyszłym.

Zielona Góra została wybrana spośród 4 miast ( Katowice, Opole, Lublin, Zielona Góra) jako lokalizacja oddziału naszej firmy w I etapie projektu. Drugim miastem, w którym zamierzamy zlokalizować nasz następny oddział jest Lublin ? II etap projektu.

 

Jesteśmy silną grupą specjalistów prowadzoną przez doświadczony zespół menadżerów. Posiadamy bogate doświadczenie w obszarze inżynierii oprogramowania i branży ICT.

 

Mamy wiedzę i możliwości, aby pracować nad każdą warstwą i typem systemu oprogramowania, rozpoczynając od nieskomplikowanego systemu wbudowanego po interfejs użytkowania w złożonych aplikacjach.


Nasi inżynierowie zdobyli specjalistyczną wiedzę realizując projekty w branżach takich jak: telekomunikacja, przemysł motoryzacyjny, systemy wbudowane, urządzenia domowe, elektronika, multimedia, internet, new media, bankowość, ubezpieczenia.

 

Zakres naszych usług obejmuje wszystkie etapy cyklu życia systemu oprogramowania, rozpoczynając od wczesnych analiz wymagań oraz prototypów, a skończywszy na utrzymywaniu całego systemu. W skład naszej oferty wchodzą także takie usługi jak naprawianie błędów, zarządzanie zmianami, helpdesk i wiele innych.

 

W każdym projekcie, który realizujemy, stawiamy sobie podstawowy cel, jakim jest spełnienie potrzeb klienta oraz przewyższenie jego oczekiwań. Nasze wysokiej jakości usługi dostarczane są profesjonalnie oraz w uzgodnionym czasie.

 

W odpowiedzi na pojawiające się potrzeby wypracowaliśmy zdolność i możliwości szybkiego wzrostu zatrudnienia przy jednoczesnym zachowaniu know-how i zasobów w projekcie tak długo, jak to jest wymagane.

 

 

Wszystkie aktualne oferty pracy, także dla Zielonej Góry, można znaleźć na naszej stronie internetowej ? http://www.rec-global.com/pl/oferty-pracy

 

 

Osoby, które chciałyby przyłączyć się do naszego zespołu i rozpocząć swoją karierę zawodową z nami, prosimy o wysłanie swojego CV na adres: jobs@rec-global.com


www.wimbp.zgora.pl
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu