Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
21 Marzec 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Global Village w jeden dzień dookoła świata w Szklanej Pułapce!

Data: So. 28 Sty, 2017 10:00 - 10:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

Global Village to wydarzenie organizowane przez członków organizacji studenckiej AIESEC we współpracy z mediateką Szklana Pułapka (Zielonogórska Palmiarnia) oraz świetna okazja, aby udać się
w podróż do odległych krajów, nie ruszając się z miasta!
To niepowtarzalna okazja, aby spotkać wolontariuszy z całego świata, zgłębić wiedzę na temat krajów, z których pochodzą, spróbować tradycyjnych potraw, poćwiczyć języki obce i nawiązać kontakty, które mogą przydać się Wam podczas podróżowania po świecie. Egzotyczne potrawy, różnorodna muzyka, tradycyjne stroje i otwartość wolontariuszy tworzą niesamowitą atmosferę.

Jeśli jesteś ciekawy świata i tego, jakie tajemnice w sobie kryje i jesteś otwarty na inne kultury, to nie trać czasu i zarezerwuj sobie czas 28 stycznia w godz. 10.00-14.00! Udaj się z nami w podróż dookoła świata, czekamy na Ciebie!

Organizator:
AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 122 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 15 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową, umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu