Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
21 Marzec 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

4. edycja Międzynarodowego Dnia Czytania Tolkiena

Data: Wt. 21 Mar, 2017 17:00 - 19:00
Lokalizacja: Góra Mediów
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida

21 marca 2017 o godz. 17.00 w sali dębowej Wojewódzkiej i Miejskiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej m. C. Norwida w Zielonej Górze odbędzie się 4. edycja Międzynarodowego Dnia Czytania Tolkiena. Kolejny raz zapraszamy do spotkania z bohaterami książek J.R.R. Tolkiena.

Fantastyczny świat znowu zaskoczy publiczność urealniając się na scenie Biblioteki Norwida poprzez epicką scenografię i nietuzinkową formę przekazu. W bohaterów tolkienowskiego uniwersum wcielą się: Agata Miedzińska - Dyrektor Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, Agnieszka Der - Dziennikarka Radia RMF Maxxx oraz Ernest Nita - Aktor Teatru Lubuskiego. Na wiolonczeli muzykę filmową z obu trylogii zagra Jagoda Paszkowska.

Do tolkienowskiego świata poprowadzą wszystkich uczestników wydarzenia ślady hobbitów...

Czytaniu towarzyszyć będą animacje dla całych rodzin przygotowane przez Sandrę Wilk oraz planszówki o tematyce fantasy przygotowane przez Zielone Motessori – kto nie chciałby zagrać w kości z Aragornem? Każdej osobie, która przyjdzie w przebraniu, Gndalf wręczy nagrodę ufundowaną przez Księgarnię VIRTUS z Zielonej Góry. Całość zakończy się wspólną biesiadą rodem z Karczmy pod Rozbrykanym Kucykiem.

 

 

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu