Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
19 Sierpień 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Zapraszamy do wspólnego udekorowania choinki!

Data: Cz. 14 Gru, 2017 10:45 - 12:00
Lokalizacja: Biblioteka
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

152500 mikolaj prezenty choinkaWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza dzieci i rodziców do wspólnego dekorowania choinki.

14 grudnia (czwartek) o godz. 10.45  w holu głównym  Biblioteki Norwida Św. Mikołaj przywita dzieci fragmentem świątecznej bajki i zaprosi zebranych do przygotowania ozdób choinkowych  z makulatury. Dekoracje, przy dźwiękach kolęd, wspólnie zawieszone zostaną na choince. Każde dziecko otrzyma pierniczki upieczone przez Panią Mikołajową oraz prezent od Mikołaja w postaci książki-niespodzianki z zasobów Dyskusyjnych Klubów Książki.

Choinka przystrojona będzie także bombkami z kodami QR, po zeskanowaniu których uzyska się bezpłatny dostęp do kilkudziesięciu tytułów książek.  

Ponadto przygotowaliśmy świąteczny kiermasz książek w holu biblioteki, czynny w dniach 14-15 grudnia w godzinach 10.00-17.00.

Grupy zorganizowane, chętne do udziału w dekorowaniu choinki, prosimy o kontakt z Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży – Biblioteką Pana Kleksa 68 45 32 610.

Liczba miejsc ograniczona.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu