Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
22 Kwiecień 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Tomasz Lis w Bibliotece Norwida

Data: Śr. 7 Lis, 2018 18:00 - 20:00
Lokalizacja: Biblioteka

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza
7 listopada br. (środa), godz. 18.00, sala im. Janusza Koniuszana promocję książki Historia prywatnaTomasza Lisa, znanego dziennikarza i publicysty, redaktora naczelnego tygodnika „Newsweek Polska”. Po spotkaniu możliwość nabycia książki i zdobycia autografu.

Obowiązują bezpłatne miejscówki dostępne przed spotkaniem.

Tomasz Lis o swojej książce:

„To jest dla mnie bardzo ważna książka. O 30-tu ostatnich latach Polski i o ostatnich 30-tu latach mojego życia, gdy niespodziewanie dla siebie stałem się bezpośrednim świadkiem historii.
Piszę o wielkich zdarzeniach i o znanych ludziach, także, a może głównie o tym, czego w żadnych gazetach nie pisano. Piszę myśląc o tym co było i wciąż zadając sobie pytanie – co dalej”.

Tomasz Lis – debiutował na początku lat 90. w „Wiadomościach” Telewizji Polskiej. W latach 1994-97 był korespondentem TVP w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie przeszedł do nowo powstającej stacji TVN, z którą był związany do 2004 roku. W kolejnych latach współpracował z Polsatem, TVP2 oraz „Wprost”, założył także nowy portal NaTemat.pl. Od 2012 roku jest redaktorem naczelnym polskiej edycji „Newsweeka”. Program publicystyczny „Tomasz Lis” można oglądać na stronie tygodnika oraz na Onet.pl.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu