Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
19 Styczeń 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Majówka w Ochli

Data: N. 15 Maj, 2011 11:00

news365.pl15 maja w godzinach od 11.00 do 18.00 Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze z/s w Ochli zaprasza na ?Majówkę w Kolorowych Ogrodach?
Impreza nawiązuje do pięknych tradycji wspólnego świętowania w majowe popołudnia w kontakcie z przyrodą. W programie: ?Majowe Nabożeństwo? przy przydrożnej kapliczce, wernisaż wystawy ?Kolorowe Ogrody? w wycinance kresowej Zofii Tomeczek połączony z warsztatami, rodzinne konkursy plastyczne i zręcznościowe z nagrodami, gościnny poczęstunek domowymi ciastami, chlebem ze smalcem i ogórkiem przygotowany przez Wiejskie Organizacje Ludowe, kiermasz rękodzieła ludowego, wystawa i targ kwiatowy, przejazdy umajoną konną bryczką i kucem, zwiedzanie ekspozycji stałych i czasowych, występy zespołów folklorystycznych: ?Przyprostyńskie Koziołki,? ?Kargowiacy,? Kresowiacy? z Siedliska, Zespół Biesiadny? ze Starego Kisielina i kapele koźlarskie z ?Regionu Kozła.?
Wstęp ? 5 zł /os.
 


www.wimbp.zgora.pl


 

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu