Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
19 Styczeń 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Juwenalia 2011 w Sulechowie

Data: Cz. 12 Maj, 2011 10:00

news365.plJuż w czwartek 12 maja 2011 roku na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie odbywać się będą studenckie Juwenalia 2011.
Program:
10:00-12:00- "Dzień Języków Obcych" w auli PWSZ Sulechów. W trakcie imprezy będą przygotowane stoiska z różnych krajów, m.in. Włochy, Francja, Niemcy, Anglia, gdzie będą prezentowane m.in. regionalne potrawy. Organizatorem ?Dnia Języków Obcych? jest Studium Języków Obcych przy PWSZ w Sulechowie oraz studenci II i III roku Administracji Publicznej i Turystyki i Rekreacji.
15.00 uroczyste otwarcie i przekazanie klucza do bram miasta żakom z udziałem władz PWSZ oraz burmistrza Sulechowa na scenie za budynkiem? B? PWSZ.
Po uroczystym otwarciu na scenie głównej oraz na przyległym terenie do późnego wieczora będą się odbywały różne imprezy plenerowe przygotowane przez koła studencki. W tym m.in. pokazy sekcji Judo, rywalizacje sportowe między kierunkami. Od momentu uroczystego otwarcia juwenaliów na scenie będą się też prezentować różne zespoły muzyczne z całego kraju. W tym m.in. Wet Fingers, B- qll, Treck&Sienki, Loui&Scibi, QubeDee, DJ@Lex, Grünberg, Las Melinas, System Ewakuacyjny, Paweł Sochacki z zespołem Anty- Biotyk Die With A Smile.

Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Sulechowie prosi mieszkańców pobliskich domów o wyrozumiałość.
 


www.wimbp.zgora.pl


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu