Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
20 Styczeń 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Konwersatorium bibliotekoznawcze: "Rola marketingu wewnętrznego w zarządzaniu bibliotekami"

Data: Śr. 24 Cze, 2020 9:30
Lokalizacja: Biblioteka
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zapraszają na kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych

24 czerwca 2020 r. (środa) o godz. 9.30 (Sala im. Janusza Koniusza - parter WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: Rola marketingu wewnętrznego w zarządzaniu bibliotekami wygłosi prof. dr hab. Mariola Antczak z Uniwersytetu Łódzkiego.

Prof. dr hab. Mariola Antczak jest kierownikiem Katedry Informatologii i Bibliologii Uniwersytetu Łódzkiego.
Obszary jej zainteresowań badawczych to: dydaktyka w bibliotece szkolnej; kultura czytelnicza dzieci i młodzieży; rola nauczycieli bibliotekarzy w edukacji społeczeństwa informacyjnego; marketing biblioteczny (promocja i reklama biblioteki, media relations i in.); organizacja i zarządzanie biblioteką; kultura informacyjna w perspektywie zmian w edukacji; technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy bibliotekarzy; edukacja medialna; biblioterapia; drama; rola bibliotekarzy szkolnych w information literacy; metody aktywizujące w pracy nauczycieli bibliotekarzy.

Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym, konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Osoby, zainteresowane udziałem w konwersatorium w sposób tradycyjny proszone są o przesłanie informacji potwierdzającej udział na adres e-mailowy: p.bartkowiak@biblioteka.zgora.pl. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby które, nie będą mogły być obecne w sali im. Janusza Koniusza, proszone są o uczestnictwo online.

Poniżej link do transmisji:
https://www.youtube.com/channel/UCE7ZVV3D8mYcAAisN-X0Yuw/live

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu