Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
28 Styczeń 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Ballady podwórkowe na wesoło z Halinką Bohutą-Stąpel

Data: Cz. 23 Lip, 2020 18:00
Lokalizacja: Biblioteka
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza 23 lipca br. o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z Halinką Bohutą-Stąpel, publicystką, poetką, prozatorką.
Uczestniczką i laureatką konkursów literackich, m.in. w 2017 roku wygrała konkurs na najlepszy tekst literacki o tematyce zielonogórskiej ogłaszany rokrocznie przez Towarzystwa Miłośników Zielonej Góry WINNICA.
Nagrodą w tym konkursie było wydanie w 2018 roku publikacji „Szacun Panie Jurandot. Ballady podwórkowe na wesoło”. Halina Bohuta-Stąpel publikuje w pismach: „Obrzeża", „Pegaz Lubuski", „Pro Libris", „Gazeta Lubuska", „Grűnberger Wochenblatt" oraz na portalu internetowym pkpzin. Autorka 5 tomików poetyckich. Członkini Stowarzyszenia Jeszcze Żywych Poetów, laureatka Nagrody Kulturalnej Wójta Gminy Świdnica za rok 2009.
Rozmowę z autorką prowadzić będzie red. Elżbieta Wozowczyk-Leszko. Spotkanie w cyklu Z książką na leżaku w ramach Lata Muz Wszelakich. Zapraszamy!

23 lipca, godz. 18.00
Sala im. Janusza Koniusza Biblioteki Norwida, al. Wojska Polskiego 9

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu