Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
20 Kwiecień 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Wsparcie na starcie - poznaj swoje piersi

Data: Pn. 12 Paź, 2020 18:00
Lokalizacja: Góra Mediów
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida

UWAGA! Spotkanie odwołane w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na COVID-19 i wprowadzeniem strefy żółtej w całym kraju!

Spotkanie w ramach projektu "Kobieta w kwiecie życia". Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Wsparcie na starcie - poznaj swoje piersi".
Zapraszamy przede wszystkim panie, które chcą dowiedzieć się więcej na temat profilaktyki zdrowych piersi. Celem kampanii "Dotykam=Wygrywam" jest promocja zdrowia piersi poprzez regularne ich samobadanie i noszenie dobrze dobranego biustonosza.
"Dotykam=Wygrywam" to także akcja reCYClingu, czyli zbiórki biustonoszy, która w październiku odbywa się w ponad 160 sklepach bieliźnianych w całej Polsce. Środki uzyskane z ich reCYClingu, podobnie jak w latach poprzednich, zostaną przekazane na wsparcie działalności statutowej Stowarzyszenia Amazonki Ruch Społeczny oraz Fundacji Wsparcie na Starcie.
12 października, godz. 18.00,  mediateka Góra Mediów. Wstęp wolny!

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu