Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
30 Listopad 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Lubuska Akademia Sportu

Data: Pt. 10 Gru, 2010 17:00

www.news365.pl


Lubuska Akademia Sportu ? podsumowanie

10.12.2010 r., o godz. 16:00 w Dana Hotel & Spa w Zielonej Górze odbędzie się konferencja podsumowująca projekt pn. ?Lubuska Akademia Sportu ? edycja II?.

Podczas uroczystości zostaną rozdane certyfikaty i zaświadczenia dla uczestników dwóch ostatnich kursów, tj.  instruktora sportu w pływaniu i ogólno sportowego. Wręczone zostaną także legitymacje instruktorskie wydane przez Ministra Sportu i Turystyki dla uczestników kursu fitness.  Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (poddziałanie 8.1.1) i realizowany w partnerstwie Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodka Regionalnego w Zielonej Górze i Lubuskiej Federacji Sportu. Celem projektu jest nabycie nowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych, rozszerzenie wiedzy i przekwalifikowanie zawodowe na instruktora fitness, pływania i menedżera sportu oraz wzrost zdolności komunikacyjnych uczestników projektu i ich aktywności na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy oraz wzrost ich samooceny i wartości zawodowej. 

 W internecie:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej - Ośrodek Regionalny w Zielonej Górze
 

W Norwidzie:

1.Lubuska Akademia Sportu / Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Lubuska Federacja Sportu. - Zielona Góra : [b.w.], 2009.

www.wimbp.zgora.pl

 Wyświetl większą mapę
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu