Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
26 Listopad 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Szkolenie z równouprawnienia

Data: Śr. 8 Gru, 2010 11:00

news365.pl


Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dla dziennikarzy na temat "Godzenia ról rodzinnych i zawodowych kobiet i mężczyzn", które odbędą się 8 grudnia (środa) w Zielonej Górze w Amadeus Hotel, ul. Jedności 87a, początek godz. 10:30.

Po spotkaniu zapraszamy uczestników na lunch. Czas trwania spotkania: 3 godz.

Osoby, które chciałby przeprowadzić indywidualne wywiady z ekspertami specjalizującymi się w zagadnieniach związanych z równością płci zapraszamy na godz. 10:00 oraz 13:30.

W trakcie spotkania ekspertki z firmy szkoleniowej Idea Zmiany, specjalizującej się w zagadnieniach związanych z równością płci, powiedzą Państwu m.in.  jak promować równość w mediach i jak stereotypy płci wpływają na funkcjonowanie kobiet i mężczyzn na rynku pracy i w domu, przekażą najnowsze dane dotyczące godzenia ról przez Polki i Polaków oraz trendów na rynku pracy.

Warsztaty są częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej  realizowanej w ramach projektu "Godzenie ról rodzinnych i zawodowych kobiet i mężczyzn" przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich przy współpracy merytorycznej Departamentu Analiz Ekonomicznych i Prognoz w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 


W internecie:
Centrum Praw Kobiet

W Norwidzie:
1.  Szklany sufit i ruchome schody : kobiety na rynku pracy / Małgorzata Gawrycka, Julita Wasilczuk, Patrycja Zwiech. - Warszawa : "CeDeWu", 2007.

2. Wpływ przystąpienia do Unii Europejskiej na sytuację kobiet na rynku pracy w krajach Europy Środkowej i Wschodniej : analiza sytuacji w Polsce / Kinga Lohmann, Anita Seibert (red.) ; Karat Coalition. - Warszawa : Karat Coalition, 2003.

3. Wzbierająca fala : równouprawnienie płci a zmiana kulturowa na świecie / Ronald Inglehart, Pippa Norris ; przeł. [z ang.] Beata Hellmann. - Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 2009.
 

 


www.wimbp.zgora.pl

 

 


Wyświetl większą mapę
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu