Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
15 Sierpień 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Koty w obiektywie Reginy Chochy w Galerii na Ptasiej

Data: Cz. 6 Lut, 2014 18:00
Lokalizacja: Filia 1
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Gorze
Galeria- logo

Filia nr 1 (ul. Ptasia 32) zaprasza 6 lutego 2014 r. o godz.18.00 na wernisaż wystawy fotograficznej Reginy Chochy "Koty w obiektywie". Wystawa czynna od 6-28 lutego br.

Regina Chocha        
Przygodę z fotografią rozpoczęła na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Zielonej Górze. Zafascynowała się tak bardzo, że stała się jej pasją. Ważnym tematem twórczości Reginy Chochy jest architektura, ludzie, przyroda. Wyjątkowe miejsce w fotografii zajmuje sztuka sakralna (witraż, rzeźba, polichromia) związana z Ziemią Lubuską. Prezentowała swoje fotografie na 26 wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce i za granicą. Jubileuszowa 25 wystawa odbyła się Muzeum w Zielonej Górze. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień. Pierwsza nagroda w fotograficznym konkursie krajowym to nagroda na Krajowych Juwenaliach Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Warszawie. Regina Chocha jest także członkiem grupy „Babie Lato” działającym przy Zielonogórskim Ośrodku Kultury skupiającym twórców nieprofesjonalnych. Obecna wystawa Koty w obiektywie jest 27 prezentowaną wystawą fotograficzną.

 

 

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu