Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
12 Kwiecień 2024
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Promocja Nowoczesnych e - usług Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Data: Śr. 29 Sty, 2014 17:00 - 17:00
Lokalizacja: Biblioteka
Organizator: WiMBP im.. C. Norwida

Dyrektor Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze zaprasza 29 stycznia br. o godz. 17.00 do Sali Dębowej na promocję Nowoczesnych e - usług Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Podczas imprezy zostaną zaprezentowane możliwości korzystania z usług oferowanych na e- platformie Norwida. Pokaz poprowadzi Leszek Jenek, towarzyszyć mu będzie zespół Fabula Rasa grający poezję śpiewaną bez zahamowań - Stachura na rockową nutę z odrobiną elektroniki.

Od 1 stycznia 2014 r. Biblioteka Norwida wprowadziła szereg innowacji informatycznych dla swoich użytkowników. Po pierwsze rewolucja informatyczna zmieniła stronę internetową Biblioteki, wprowadziła pakiet e-usług oraz multiwyszukiwarkę SUZI.

Nowa strona Biblioteki Norwida www.wimbp.zgora.pl to nowoczesny design i nowa jakość. Została sprzężona z interaktywnym kalendarzem oraz portalem informacyjnym www.news365.pl , który pozwala śledzić wszystkie wydarzenia w Norwidzie. Strona jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego użytkownika; jest szybka, wydajna, zoptymalizowana, a interfejs jest przejrzysty i przyjazny.

Druga nowość to e-usługi, będące szeregiem funkcjonalności umożliwiających użytkownikowi zaprezentowanie swoich umiejętności, talentów i dorobku artystycznego, oferujących zdalną naukę e-learning, pozyskiwanie zdigitalizowanych materiałów bibliotecznych, w tym artykułów z czasopism popularnonaukowych i naukowych bez wychodzenia z domu, udział w wideokonferencjach i inne.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu