Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
26 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Czy twórczości da sie nauczyć? Psychologiczne warsztaty twórczości

Data: Śr. 19 Mar, 2014 18:00 - 21:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewodzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze
warsztaty twórczości1 mały

Zapraszamy na kolejne warsztaty z Jackiem Golańskim, z którym mieliśmy okazję spotkać się już dwukrotnie podczas organizowanych wcześniej Warsztatów śmiechu. Tym razem skupimy się na nauce tworzenia nowych skojarzeń, przekraczania utartych schematów myślowych i tym, jak nastrój wpływa na kreatywność. Jacek Golański zademonstruje różnice pomiędzy zadaniem konwergencyjnym (zadaniem, które ma tylko jedno rozwiązanie) a dywergencyjnym (zadanie, które ma wiele rozwiązań) za pomocą zagadek wizualnych i logicznych, a także zadań praktycznych. Praca odbędzie się indywidualnie i w grupach. Pracować będziemy na poważnie i w klimacie zabawy, by zademonstrować, że pozytywne nastawienie i dobry humor ułatwiają twórcze myślenie.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku, do mediateki Szklana Pułapka, Filii nr 7 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze, 19 marca o godzinie 18.00.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu