Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
26 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Slajdowisko prosto z Afryki

Data: Pt. 21 Mar, 2014 19:00 - 21:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

sladowkisko21 marca, w pierwszy dzień wiosny, prosto z mediateki przeniesiemy się do gorącej afrykańskiej Namibii. A wszystko dzięki podróżnikom: Agnieszce Gontaszewskiej i Andrzejowi Ślusarczykowi z Zielonej Góry oraz Rafałowi Piekarzowi z Myślenic, którzy ostatniej zimy odwiedzili ten piękny afrykański kraj. Podczas spotkania trójka przyjaciół opowie jak można spędzić zimowe dni pośród strusi, zebr i żyraf, jak nie zginąć na pustyni, czy wygodnie śpi się na dachu samochodu i dlaczego w Nambii panuje niemiecki porządek. Serdecznie zapraszamy 21 marca o godzinie 19:00 do mediateki „Szklana Pułapka", Filii nr 7 WiMBP w Zielonej Górze, mieszczącej się w Zielonogórskiej Palmiarni.
Mediateka Szklana Pułapka z chęcią zaprasza do siebie podróżników i kolekcjonerów przygód. Jeśli przeżyłeś niesamowitą podróż zgłoś się do nas. Wspólnie zaplanujemy spotkanie, podczas którego opowiesz nam o swoich przygodach i zachęcisz innych do aktywnego spędzenia wakacji.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu