Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
29 Luty 2024
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Lekcje o tańcu w mediatece Szklana Pułapka

Data: Wt. 17 Cze, 2014 13:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i iejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze
lekcje o tańcu

Lekcje o tańcu w mediatece Szklana Pułapka w ramach lekcji artystycznych
luty-czerwiec ' 14

25 lutego w mediatece Szklana Pułapka odbędą się pierwsze zajęcia nowego cyklu spotkań w ramach lekcji artystycznych. Tym razem omówimy różne rodzaje tańca, przede wszystkim tego, który ma swoich godnych reprezentantów w naszym mieście. Standardowo odwiedzą nas uczniowie Gimnazjum nr 3 w ramach lekcji artystycznych. Podobnie jak było w przypadku subkultur młodzieżowych, większość zajęć poprowadzą zaproszeni przez nas goście. Tym sposobem, już w marcu poznamy tajniki tańca hip hop dzięki Krzyśkowi Chamerze, tancerzowi grupy Spoko oraz instruktorowi w studiu Spoko Family. Kwiecień w mediatece stanie pod znakiem tańców ludowych i lekcji poprowadzonych przez instruktora z Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca w Zielonej Górze Michała Kiszoware. Kolejne miesiące to taniec towarzyski, balet oraz break dance. Prowadzących pozostałe lekcje poznamy wkrótce.
Oprócz spotkań zamkniętych zorganizowane będą również spotkania otwarte z zaproszonymi gośćmi. Serdecznie zapraszamy do sprawdzania naszej strony www.szklanapulapka.zgora.pl oraz profilu facebook, na którym już niebawem pojawią się wszystkie szczegóły. Akcji towarzyszy projekt Happy Zielona Góra.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu