Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
01 Grudzień 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

2. urodziny mediateki Szklana Pułapka

Data: Pt. 13 Cze, 2014 17:00
Czas trwania: Cały dzień
Lokalizacja: Filia nr 7

2. urodziny mediateki Szklana Pułapka
13 czerwca 2014, godz. 17:00

17 maja mediateka Szklana Pułapka, Filia nr 7 WiMBP im. C. Norwida obchodziła swoje 2. urodziny. Niestety zaplanowane na ten dzień wydarzenia musieliśmy odwołać ze względu na pogodę. Na szczęście nic straconego. Już 13 czerwca i zapraszamy wszystkich na pierwszy w tym roku muzyczny piknik na zielonogórskie wzgórza Palmiarni (Park Winny) już od godziny 17:00.

Jak zwykle na wszystkich czekać będzie bardzo przyjemna piknikowa atmosfera. Muzyczne doznania zapewnią zielonogórscy DJ-e, przyjaciele mediateki – WAH WAH oraz DISKOLEPTIKK. Byli oni z nami zarówno na otwarciu mediateki, jak również na jej pierwszych urodzinach.

UWAGA!
Dodatkową atrakcją będzie krótki koncert KEN PARK z Kanady. Jest to enigmatyczny, jednoosobowy projekt Scott'a Harwood'a z Toronto, który aktualnie mieszka i produkuje w Berlinie. Jego muzyka to naładowane emocjami, elektroniczne i podszyte melancholią, hipnotyczne utwory, idealnie nadające się na wschody i zachody słońca. Niedługo wydaje swoją pierwszą płytę.
Nasi goście jak zwykle będą mieli do dyspozycji letnią kawiarnię Zielonogórskiej Palmiarni, urocze altanki oraz leżaki. Dodatkowo przygotowaliśmy niespodziankę w postaci grilla, z którego każdy chętny będzie mógł skorzystać. Zachęcamy do zabrania ze sobą koców i innych piknikowych akcesoriów, takich jak gry planszowe, frisbee i oczywiście, wspominanych już, grillowych pyszności. Startujemy od godziny 17:00 i bawić się będziemy do 22:00. Serdecznie zapraszamy!

2. uro mediateki

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu