Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
24 Marzec 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Kino letnie z Lotto na Winnych Wzgórzach Palmiarni

Data: Pt. 27 Cze, 2014 20:00 - 20:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida

letnie z lotto-1logo lottoMediateka Szklana Pułapka – Filia nr 7 WiMBP im. C. Norwida, Góra Mediów i Totalizator Sportowy serdecznie zapraszają do Kina Letniego na zielonogórskim wzgórzu Palmiarni! Już w najbliższy piątek 27 czerwca o godzinie 22:00 odbędzie się pierwszy seans w ramach projektu Kino Letnie z Lotto. Zaplanowaliśmy wspólnie 3 projekcje filmowe. Wstęp bezpłatny. Ekran zostanie ustawiony przy pomniku „Chłopca z konikiem", a leżaki na schodach prowadzących do Palmiarni. Do dyspozycji uczestników będzie również letnia kawiarnia.
Kino letnie to świetna okazja do tego, żeby poznać nowych ludzi, obejrzeć ciekawy film oraz spędzić czas na świeżym powietrzu. Zachęcamy wszystkich do wzięcia ze sobą koców i leżaczków. Miejsce na trawie bądź też schodach znajdzie się dla każdego.
Filmy wybrane zostały po ustaleniach z czytelnikami i najbardziej aktywnymi uczestnikami życia mediateki. Wspólnie postanowiliśmy pokazać 3 filmy z różnych gatunków: klasykę Hollywood, kino Oscarowe oraz animację. Pierwszy film jaki zaprezentujemy to animacja „Mary i Max", nagrodzona Kryształowym Niedźwiedziem na 59. MFF w Berlinie – słodko-gorzka opowieść o przyjaźni, która sprawia, że marzenia stają się realne. Jest to film Adama Elliota – laureata Oscara.
Następne prezentacje zaplanowane zostały na 18 lipca i 14 sierpnia. Pokazane zostaną filmy „Piąty element" oraz „Slumdog. Milioner z ulicy."
Zapraszamy 27 czerwca, w piątek, o godzinie 22:00 do Parku Winnego Zielonogórskiej Palmiarni. Więcej szczegółów w mediatece Szklana Pułapka.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu