Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
01 Luty 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Spotkanie z Jagodą Opalińską i Romanem Kłosowskim w ramach Cool(turalnych) Poniedziałków z Norwidem

Data: Pn. 28 Lip, 2014 19:00 - 19:00
Lokalizacja: Biblioteka
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

klosowski Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida zaprasza na spotkanie autorskie z Jagodą Opalińską i Romanem Kłosowskim, które odbędzie się 28 lipca o godz. 19:00 w Sali Dębowej WiMBP w ramach cyklu „Cool(turalne) Poniedziałki z Norwidem".
Podczas spotkania Jagoda Opalińska - autorka - w rozmowie z Romanem Kłosowskim przedstawi książkę "Z Kłosem przez życie". Jest to spisana przez autorkę biografia jednej z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego kina – Romana Kłosowskiego. Bohater tej książki nie wymaga dodatkowej rekomendacji: wybitny aktor filmowy i teatralny, reżyser; szerszej publiczności znany przede wszystkim z roli Maliniaka w serialu „Czterdziestolatek". W ubiegłym roku świętował 60-lecie pracy artystycznej. W książce opowiada m.in. o swoich zawodowych początkach w szkole teatralnej, o rolach i scenicznych doświadczeniach, o swoich nauczycielach, którym składa hołd. Jest też i odrobina prywatności: motyw żony, rodziny, psów.

Regularnie śledź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach.
Wstęp wolny!

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu