Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
28 Listopad 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Finał Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy

Data: N. 9 Sty, 2011 16:00

news365.pl9 stycznia około godz. 15. na scenie przy Centrum Biznesu rozpocznie się koncert w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wystąpią lokalne zespoły, m.in.: Bodzio Dance, Kolizja, Mystic Mind. O godz. 19.30 zaprezentuje się Teatr Ognia "Haka Poi". O godz. 20  "światełko do nieba", następnie występ grupy Mate.

Między koncertami zespołów będą prowadzone licytacje.

O godz.18.00 startuje 19 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne". Tradycyjnie zapraszamy na koncerty i licytacje. Zagrają min. NUSHEE, DAY AFTER DAY, 4 MINUTY, PEŁNA KULTURA. Zapraszamy na wieczór pełen atrakcji oraz zachęcamy do otwarcia portfeli i wrzucania datków na szcytny cel. Wstępem na koncerty jest datek na WOŚP. Akcja współorganizowana jest razem z zielonogórskim sztabem WOŚP.
 


W internecie:
http://www.wosp.org.pl/

W Norwidzie:
Orkiestra Owsiaka gra po raz 18. / Agata Źrałko. Orkiestra grała na biało / Kosma Zatorski, Mirosława Dulat, Dariusz Barański. Orkiestra Jurka Owsiaka nie wystraszyła się srogiej zimy / Paulina Nodzyńska . - Il. //  Gazeta Wyborcza - Zielona Góra. - 9/10 - 11 I 2010, nr 7-8, s. 3 ; 12 I 2010, nr 9, s. 1

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze, Gorzowie, Sulechowie i Nowej Soli w 2010 r.


www.wimbp.zgora.pl
 


Wyświetl większą mapę
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu