Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
08 Luty 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Moskiewski Cyrk na lodzie

Data: Pn. 24 Sty, 2011 18:30

news.365.pl


Fascynujące show dla dorosłych i dzieci

To synteza perfekcyjnych ewolucji cyrkowych w połączeniu z choreografią, akrobatyką, a także "duża dawka humoru". Łączy w sobie elementy rewii, cyrku i mistrzowskiej jazdy na łyżwach.
Doskonała i oryginalna muzyka (m.in. rosyjski folk w rytmie rock-roll'a), choreografia - pełna indywidualnych popisów - zawierająca trudne elementy jazdy figurowej na lodzie oraz jako ciekawostka - jazda na koturnowych łyżwach, co stanowi absolutne nowum i jednocześnie świadczy o wielkiej maestrii wykonawców.
A wszystko to w pięknych, kolorowych, oryginalnych kostiumach, z wykorzystaniem efektów świetlnych, co tworzy niepowtarzalne widowisko.

Artyści to przede wszystkim mistrzowie jazdy figurowej na lodzie, a także absolwenci Moskiewskiej Szkoły Akrobacji Cyrkowej i Wyższych Szkół Baletowych.

Żywe tempo, sportowe ewolucje, liczne gagi klownów sprawiają, że od samego początku publiczność zostaje wciągnięta w znakomitą zabawę i nic zatem dziwnego, że brawom i bisom zwykle nie ma końca!

Moskiewski Cyrk na Lodzie wojażował m.in. po Kanadzie, Japonii, gościł w Emiratach Arabskich, znany jest również bardzo dobrze w Europie i na Wyspach Brytyjskich.

CENY BILETÓW

90,00 zł
płyta, rzędy 1-12
sektory G1, G2, G3

65,00
płyta, rzędy 13-19
sektory R 6,7,8,9,10 /z wyjątkiem pierwszych rzędów/
sektory E3,E4,E5
sektory J1, J2, V
sektory F1, F2, H1, H2

45,00
sektory L3, L4, L5
sektory M1, M2, M3, M4

Bilety można kupować w internecie na www.ticketpro.pl
Indywidualnie w Zielonej Górze w sklepie muzycznym MUZ ART i sklepie muzycznym BUMTARARA /oba w centrum miasta przy markecie Piotr i Paweł/
Ponadto bilety są do nabycia w Sulechowie, Świebodzinie, Żaganiu
Bilety zbiorowe i wszelkie szczegółowe informacje pod telefonem 603 759 959, mailem: mirapl@wp.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu