Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
13 Czerwiec 2024
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Kabaret Hlynur - PREMIERA !

Data: Pn. 17 Sty, 2011 20:00

news365.pl


 

W lipcu i listopadzie 2010 hlynur zagrał w klubach "Kawon" i "Gęba" dwa poligony z nowymi skeczami. Skecze te przebraliśmy, poprawiliśmy i oto jest - nasz nowy program. Cieszymy się, bo to przecież nowy program, cieszymy się bo w tym programie będziemy eksperymentować. Wy też powinniście się cieszyć, bo będziecie eksperymentować razem z nami. Eksperymentować? Jak to? Niejeden zapyta. Otóż będziecie mieli wpływ na nasze skecze. Wy będziecie mówić, a my będziemy słuchać i wprowadzać wasze sugestie w życie czyli na scenę.

Nie będziemy zdradzać szczegółów, więc przybywajcie i dajcie się zaskoczyć. Gwarantujemy: Tomka Peliwo z gołymi nogami, Michała Zenknera z gołą klatą, Mateusza Czechowskiego, który podaje rozmiar, Bartosza Klauzinskiego, który zaimprowizuje hip hop.... yyy...pomyłka, tego nie gwarantujemy i Ewę Stasiewicz w roli grubej, starej kioskarki.

Piwnica Artystyczna Kawon
Start: 20:00
Bilety: 10 złW Internecie:
http://www.hlynur.pl

W Norwidzie:

Kabaretowe Whi is Who / ROTA . - Nazwa aut. Dorota Żuberek. - Il. //  Gazeta Wyborcza - Gorzów Wlkp., Zielona Góra. - 2 XII 2005, nr 280, s. 6 ; 9 XII 2005, nr 286, s. 7

M.in. zielonogórskie kabarety: Ciach, Hlynur, Jurki, Profil, Słuchajcie oraz inne uczestniczące w I Festiwalu Kabaretu w Zielonej Górze.

 

www.wimbp.zgora.plWyświetl większą mapę
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu