Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
29 Maj 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Noworoczne wierszowanie

Data: Cz. 20 Sty, 2011 18:00

news365.pl


Noworoczne wierszowanie dla odważnych w Norwidzie.
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze zaprasza na Noworoczne wierszowanie - spotkanie środowisk literackich funkcjonujących w naszym mieście.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poezją, bez ograniczeń wiekowych. Liczy się zapał, chęć zaprezentowania własnej twórczości społeczności lokalnej.


Zasady są proste: wchodzisz na scenę, czytasz swój wiersz,... czekasz na reakcję publiczności, (bądź nie), schodzisz.

Nagrodą będą oklaski.

Co możesz jeszcze zyskać? Pewność siebie, nowe znajomości, kolejnych fanów, możliwość skonfrontowania swojej twórczości oraz wymianę bezcennych uwag z doświadczonymi pisarzami.

Spotkanie, połączone z promocją tomiku Pasaże Jakuba Rawskiego, autora nagrodzonego w konkursie zorganizowanym przez WiMBP w Zielonej Górze na debiut poetycki, odbędzie się 20 stycznia 2010 r. o godz. 18.00 w 3/4 Pro Libris.

Osoby zainteresowane prezentacją swoich utworów prosimy o kontakt. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub pocztą elektroniczną do 18 stycznia br.Mamy nadzieję, że Noworoczne wierszowanie będzie okazją do artystycznych wypowiedzi, zarówno młodych, uczących się warsztatu, jak i literatów z dorobkiem twórczym.

Uwolnij swoją twórczość, zaprezentuj się szerszej publiczności, daj się poznać innym. Przyjdź do Norwida.


www.wimbp.zgora.plWyświetl większą mapę
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu